Ahoj, jsem Honza Vršinský a vítej na mém blogu o cestování, 360° fotkách a experimetech | english
Blog | Návody Jak fotit 360° | Panoramatický eshop | Kurzy a workshopy | Focení na zakázku | O mně | Kontakty

Honzovy experimenty v říši snů

Čas i svět kolem nás je sen tvořený tancem naší šamanské mysli

0 notes &

Pár organizačních a demokratizačních opatření k Fotoprocházkám

Po minulé fotoprocházce už vím, že mají budoucnost. Přišlo 8 lidí a byla

To z ní udělalo dle mého zatím nejlepší fotoprocházku vůbec. A věřím, že příště to bude ještě lepší! Rád bych tímto přijal určitá opatření k omezení mojí role a k posílení role komunity:

1. Twitter komunikace

Twitter @fotoprochazky už nebudu aktivně používat ani monitorovat, nechám ho ale funkční, aby ho nikdo nezneužil. Veškerá moje komunikace o fotoprocházkách bude probíhat z role řadového člena komunity, tedy z mého soukromého twitter účtu @vrsinsky. Pro veškerou komunikaci na twitteru ohledně fotoprocházek používejte prosím hashtag #fotoprochazky.

2. Google+ a veškerá další média

Používejte tam také prosím hashtag #fotoprochazky. Nebudu vytvářet žádné centrální komunikační huby, facebook a google stránky. Komunikace v této komunitě by měla být výhradně peer to peer. Jo a pokud někoho napadá kratší ale lepší tag, tak sem s ním.

3. Web fotoprochazky.cz

Prozatím nechávám jako web se statickými informacemi a jednoduše zapamatovatelným URL, které můžete komukoliv sdělit z paměti. Pokud máte někdo nějaké nápady, jak web vylepšit, tak sem s nimi (pište ideálně na twitter, s hashtagem víte jakým).

4. Sdílení fotografií z fotoprocházek

Toto téma jsme v sobotu nedořešili. Každý nejspíš máme vlastní blogy, google+, atd. Chtělo by to nějaké ústřední úložiště odkazů, kam by všichni mohli přidávat odkazy a nebo rovnou celé svoje fotky. Osobně se mi flickr poslední dobou přímo hnusí, takže se mi moc flickr skupinu zakládat moc nechce, ale nechám se přehlasovat. Piště nápady. Zatím jsem to moc nepromýšlel.

To je prozatím vše a těším se na další fotoprocházku 2.6.2012 ve 14:00!

Filed under fotoprochazky